YOUR CART

  • BOOK CHILDREN

    1 x $ 254,00

  • BOOK FOR KIDS

    1 x $ 254,00

SUBTOTAL: $ 754,00

FILTER PRICE

BEST BOOKS

  • BOOK STUDENT

  • BOOK EDUCATION

  • BOOK PRIMARY

SEARCH YOUR BOOKS

PRODUCTS TAGS

NİLGÜN ATAY

KURUCUMUZ

NİLGÜN ATAY
03.04.1960 Niğde Ortaköy doğumludur.

Bursa Osmangazi İlkokulu, Ortaokulu ve Bursa Kız Lisesi nde Öğrenim görmüştür. Londra da NORTH HERTH S COLLEGE da ingilizce eğitimi almıştır. Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesi İngiliz Filolojisi Mezunudur. Kırıkkale Anadolu lisesi ,Bursa Özel İhsan Çizakça Lisesi , Bursa Kız Lisesi , Özel Tunçsiper Lisesi görev yaptığı okullardır..

Öğretmenlik hayatının uzunca bir dönemini eşinin serbest diş hekimi olması nedeni ile KIRIKKALE ANADOLU LİSESİNDE sürdürmüş ve 2006 yılında devletten emeki olup 2006 / 2008 arasında Özel Tunçsiper lisesinde İngilizce Bölüm Başkanı olarak görev yapmıştır. Aynı dönemlerde 26 yılın bilgi ve tecrübesini aktarmak amacı ile kurduğu NİLDİL YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİ kısa sürede büyümüş ,bu nedenle kurumunun başına geçmek üzere görevinden ayrılmıştır.İngilizce eğitim seviyesi farklı değişik okullarda çalışmış olması öğretmenlik tecrübesini çok geliştirmiştir bunun yanı sıra uzun yıllar İNGİLİZCE BÖLÜM BAŞKANLIĞI yaparak idarecilik yönünüde sağlamlaştırmıştır. Evli ve bir çocuk annesidir.

Bursa belediyesine tanıtım kitabı ve EASY TO DIFFICULT adıyla İngilizce Sınavlarına Hazırlama Kitabı Yazmıştır.

//

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Nalbantoğlu Mahallesi Taşkapı Caddesi Gençosman2 İşhanı No:17/2 Heykel Osmangazi / BURSA - TÜRKİYE (Siesta Cafe Karşısı, Mutfak Yanı)

              

FOTOĞRAF ALBÜMÜ

İLETİŞİM

GÖNDER