YOUR CART

  • BOOK CHILDREN

    1 x $ 254,00

  • BOOK FOR KIDS

    1 x $ 254,00

SUBTOTAL: $ 754,00

FILTER PRICE

BEST BOOKS

  • BOOK STUDENT

  • BOOK EDUCATION

  • BOOK PRIMARY

SEARCH YOUR BOOKS

PRODUCTS TAGS

İngilizce Kursu

NİLDİL YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİ

İngilizce Kursu

İNGİLİZCE
NİLDİL PLEP-SLEP VE TOEFL SINAV VE TAKVİYE MERKEZİDİR.
BURSA NIN EN TECRÜBELİ ÖĞREMENLERİ KURUMUMUZDA ÇALIŞMAKTADIR VE YABANCI HOCAMIZ VARDIR.

BAŞLANGIÇ-BEGINNING A1
Bireyin İngilizce bilgisi çok azdır yada hiç bulunmamaktadır. Gramer bilgisi yok denecek kadar azdır.50 saatlik bir kurstur.
Yurtdışı gezisine çıkanlar ve ev hanımlarımız için ideal bir proğramdır.
ORTA-ELEMANTARY A2
 Bireyin ilgilerive günlük yaşamı konusunda konuşup, temel gramer yapılarını kullanabilmekte,basit iletileri,yönerge ve yönlendirmeleri anlayabilmekte ve cevap vermektedir.50 saatlik bir kurstur.
İş hayatındaki herkese ve akademik kariyer yapmak isteyenler için A2 VE A2 tamamlanması  kaçınılmazdır.
ORTAÜSTÜ-PREINTERMEDIATE B1
Birey temel durum ve olayları rahatlıkla kavrayabilmekte ancak geliştirmesi gereken gramer yapısı sınırlı kapasiteye sahip olmasına yol açar.Birey  genel ifadelere, günlük durumlara hakim ancak sınırlı bir ifade ve tarza sahiptir.Belirli konularda yazma ve okuma becerisi bulunmaktadır.50 saatlik bir kurstur.
İngilizceyi akıcı konuşmak ve akademik kariyer yapmak için tamamlanması gerekir.
İLERİ-INTERMEDIATE B2
Birey birçok yapıyı,alan ve ifadeyi oldukça iyi anlamakta , yüksek seviyede bir gramer bilgisine sahiptir. Belirli konularda yazma ve okuma becerisi hayli yüksektir.
Birey kelime ve yapı bilgisine hakim, iletişimsel beceriye çok hakimdir. Tüm yazılı metinleri anlayabilmekte ve az hata yaparak kendisini ifade edebilmektedir.Bu seviyedeki öğrenciler 80 saatlik test tekniği verilen kurslarımız ile akademik tüm sınavlara hazır hale gelirler.
ÇOK İLERİ-UPPERINTERMEDIATE  C1
Bu proğramı tamamlamak isteyen bireyler TOEFL / IELTS / TOIEC / KPDS / ÜDS gibi sınavlara  yönelik 80 saatlik kurs proğramlarımıza katılabilirler ve % 100 başarı sağlarlar.

//

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Nalbantoğlu Mahallesi Taşkapı Caddesi Gençosman2 İşhanı No:17/2 Heykel Osmangazi / BURSA - TÜRKİYE (Siesta Cafe Karşısı, Mutfak Yanı)

              

FOTOĞRAF ALBÜMÜ

İLETİŞİM

GÖNDER