YOUR CART

  • BOOK CHILDREN

    1 x $ 254,00

  • BOOK FOR KIDS

    1 x $ 254,00

SUBTOTAL: $ 754,00

FILTER PRICE

BEST BOOKS

  • BOOK STUDENT

  • BOOK EDUCATION

  • BOOK PRIMARY

SEARCH YOUR BOOKS

PRODUCTS TAGS

Yurtdışında Eğitim

NİLDİL YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİ

Yurtdışında Eğitim

Nildil Yabancı Dil Merkezi sprachcaffe Dil Okulu, Alternatif Yurtdışı Danışmanlığı Acentası www.alternatifecs.com ve ISE www.iseworld.org  yurtdışında burslu lise eğitimi ile çalışmaktadır.

*Yurtdışı dil eğitimi okullarında öğrencimiz için yaz ve diğer dönemlerde 20 ülkeye gitme imkanı

*Work and travel programı, ABD tarafından hazırlanmış dünyanın çeşitli bölgelerinden ve kültürlerinden binlerce öğrenciye Amerika’da yasal olarak barınma ve çalışma imkanı sağlayan bir kültür değişim programıdır. Bu program sayesinde 4 yıllık üniversite öğrencileri yaz tatillerinde yaklaşık 3 ay basit işlerde yasal olarak çalışabilir. Bu 3 aylık surecin sonunda da isteğe bağlı olarak 1 ay tatil yapma hakkı kazanırlar.

Bu program sayesinde hem kendi kültürünü tanıtma hem de farklı kültürleri tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca evrensel dil olarak görülen İngilizce bilgi ve becerinizi, bu dilin konuşulduğu bir ülkede yasayarak öğrenme sansı yakalayabilirsiniz. Bir diğer avantajı ise kendi masraflarınızı karşılayarak Amerika’da yasamış olmanın verdiği tecrübe ile ufkunuzun genişlediğini göreceksiniz.

WORK AND TRAVEL’DA NERELERDE ÇALIŞABİLİRİM?

Çalışma olanağı sadece kalifiye olmayan işlerde sağlanmaktadır.Örnek vermek gerekirse:otellerde; bellboy,oda temizlik görevlisi,alış veriş merkezlerinde ;kasa veya raf görevlisi ,eğence parklarında;bilet satış,temizlik görevlisi,restoran ve kafelerde;servis elemanı,temizlik görevlisi,bulaşıkçı,aşçı gibi işlerde çalışma olanağı vardır.

WORK AND TRAVEL İLE NE KADAR PARA KAZANABİLİRİM?

Öğrenciler çalıştıkları saat başına para ücret alarak,Amerika’da kaldıkları süre boyunca konaklama,yeme-içme gibi masraflarını karşılayabilirler.

Saat ücretleri 6-9 dolar arasında değişebilimektedir.

Saat ücreti genelde yapılan işin yoğunluğuna,işyerinin bulunduğu bölgeye ve koşullarına bağlı olarak değişmektedir.

Genelde öğrenciler haftada 30-40 saat çalışabilmektedir.

WORK AND TRAVEL’DA NEREDE KONAKLAYACAĞIZ?

Work and Travel programına katılan öğrenciler için konaklamalar,işverenler,sponsorlar ya da danışman firmalar tarafından ayarlanmaktadır.

Konaklama konusu ,en az öğrencinin seçeceği iş kadar önemli olmakla birlikte,öğrencilerin konaklama şartları ile ilgili gerekli bilgiye gitmeden sahip olmaları gerekmektedir.

Öğrencilerin Amerika’ya gitmeden önce ,iş adreskeri ile birlikte ,konaklama adreslerinin de yanlarına olması ,dahası indikleri havaalanından konaklamalarına nasıl gitmeleri gerektiği konusunda bilgi sahibi olmaları hatta gerekirse ilgili ayarlamaları Türkiye’deyken  yapmaları tavsiye edilmektedir.

Birçok öğrencinin Amerika’da en çok karşılaştığı problemin ,ilk varış anında olduğu görülmektedir.
 

//

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Nalbantoğlu Mahallesi Taşkapı Caddesi Gençosman2 İşhanı No:17/2 Heykel Osmangazi / BURSA - TÜRKİYE (Siesta Cafe Karşısı, Mutfak Yanı)

              

FOTOĞRAF ALBÜMÜ

İLETİŞİM

GÖNDER